Zostań członkiem

Zapoznaj się z Fit For Free

n.a.
Receptie

Witamy w Fit For Free!

W F4F pracownicy recepcji zawsze są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić niezbędnej porady na temat całej oferty naszego klubu. Jeśli wirtualna prezentacja Fit For Free wzbudziła Twoje zainteresowanie i chcesz osobiście poczuć miłą i przyjazną atmosferę panującą w naszym klubie – jak najszybciej przyjdź do nas i od razu zacznij swoje nowe, bardziej sportowe i zdrowe życie!

Receptie
Gezelligheid

Przyjemna atmosfera

Oprócz zawsze niskich cen i wysokiej jakości zajęć grupowych, Fit For Free słynie także z przyjaznej atmosfery i dostępności – w naszym klubie wszyscy są mile widziani i czują się się swobodnie. Uprawiamy sport ponieważ jest to zdrowe, ale ważna jest też przyjazna atmosfera i dobra zabawa. Przyjdź do Fit For Free i sprawdź osobiście jak miło ćwiczy się w takich warunkach.

Cardio

Kondycja

W Fit For Free możesz korzystać z szerokiej gamy urządzeń cardio. Tego typu sprzęt jest przeznaczony przede wszystkim do spalania tkanki tłuszczowej i pracy nad kondycją. Ćwicząc poprawiasz funkcje serca i płuc – w tym celu warto używać np. steppera lub urządzenia do wiosłowania. Na wszystkich urządzeniach cardio możesz m.in. odczytywać rytm pracy serca i liczbę spalonych kalorii. W naszym klubie masz do dyspozycji sprzęt renomowanej amerykańskiej marki Precor, znany z łatwości w obsłudze.

Cardio
SIŁA

SIŁA

Ćwiczenia siłowe przynoszą wiele korzyści, zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Dzięki nim wzmacniasz swoje mięśnie, poprawiasz sylwetkę oraz zmniejszasz szansę doznania kontuzji i bólu pleców. Ćwiczenia siłowe stanowią więc niezbędną część Twojego treningu i są bardzo dobre dla zdrowia. W Fit For Free znajdziesz wiele łatwych w użyciu urządzeń do treningu siłowego marki Precor.

Begeleiding

Konsultacje

W Fit For Free spotkasz profesjonalnych instruktorów, którzy mogą Ci udzielić bezpłatnych konsultacji oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. W naszym klubie czekają też na Ciebie bezpłatne harmonogramy treningów, dzięki którym możesz od razu przystąpić do ćwiczeń. Chcesz mieć indywidualny zestaw ćwiczeń dostosowany do Twoich celów? Umów się na spotkanie z jednym z naszych instruktorów – koszt opracowania indywidualnego planu treningów to tylko 39 zł. Poza tym oferujemy bezpłatną wizytę u naszych fizjoterapeutów i specjalistów ds. żywienia.

Begeleiding
Circuit Training

Trening obwodowy

Trening obwodowy to popularny i prosty sposób na szybkie wyćwiczenie całego ciała. Dzięki dużemu wyborowi urządzeń możesz w ciągu 15 minut wykonać ćwiczenia na wszystkie grupy mięśni. Zasada Stop & Go towarzyszy Ci w czasie całego treningu. Trening obwodowy jest bardzo łatwy w stosowaniu i szczególnie nadaje się dla osób początkujących, starszych oraz osób po kontuzji.

Trening obwodowy
Groepslessen

Zajęcia grupowe

W Fit For Free możesz też brać udział w zajęciach grupowych z Zumby, Jogi, Pilatesu, Stepu, BodyART, BodyPump, BodyCombat i wielu innych. Korzystamy m.in. ze znanego na całym świecie programu Les Mills, dzięki czemu masz gwarancję prowadzenia zajęć przez wysoko wykwalifikowany personel oraz dostęp do najnowszych lekcji. Jeśli korzystasz z opcji „Fitness bez ograniczeń”, za jedyne 20 zł dodatkowo na miesiąc możesz codziennie brać udział jednych lub kilku zajęciach grupowych.

Więcej informacji na temat lekcji i harmonogram zajęć grupowych w Twoim klubie

Groepslessen
Virtual Spinning

Virtual spinning

Fit For Free oferuje członkom klubu „Virtual spinning”. Lekcję na dużym ekranie prowadzi wirtualny instruktor. Możesz samemu wybrać przez jaki krajobraz chcesz jechać na rowerze – np. biorąc udział w etapie Tour de France, podróżując po Afryce lub po jednym ze znanych miast europejskich! Większość lekcji trwa 45 minut i jest wliczona we wszystkich rodzajach karnetów.

Virtual Spinning
Zonnebanken

Solarium

W Fit For Free możesz skorzystać z solarium – w przyjemnych warunkach i niedrogo.Za żeton, który można kupić w recepcji za 6 zł, możesz się poopalać aż przez 6 minut!

Zonnebanken