Zostań członkiem

Zajęcia

Oprócz ćwiczeń fitness, oferowanych zawsze w niskiej cenie, w Fit For Free możesz brać udział w wielu ciekawych i różnorodnych zajęciach grupowych, takich jak Zumba, Bodypump, Bodyshape, Bodycombat, Aerobik, Pilates, Step i wiele innych. Korzystamy z programów opracowanych przez Les Mills, dzięki czemu masz gwarancję prowadzenia zajęć przez wykwalifikowany personel oraz dostęp do aktualnych treningów.

Sprawdź naszą ofertę zajęć grupowych - jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie!

Więcej informacji na temat harmonogram zajęć grupowych w Twoim klubie.

Chcesz dowiedzieć się jakie zajęcia są dla Ciebie odpowiednie?

Promo_zumba.jpg

ZUMBA - to absolutny hit na całym świecie. Zajęcia taneczne inspirowane latynoskimi rytmami – fuzja tańca i aerobiku. Trening oparty na prostych krokach tanecznych wykonywanych do marenge, salsa, cumbia, flamenco czy tańca brzucha. Rytm, muzyka, taniec tworzy niepowtarzalną atmosferę i wprawia w świetne samopoczucie.

DANCE 4 FREE - zajęcia taneczne dla poczatkujących wykorzystujące różne style i techniki tańca. Te zajęcia to doskonały sposób na spalenie kalorii, a tym samym redukcję tkanki tłuszczowej. Zajęcia poprawiają kondycję, pamięć ruchową. Regularne uczestniczenie w zajęciach dodaje pewności siebie i gwarantuje posiadanie zgrabnej sylwetki.

ANTYCELLULIT – celem tych ćwiczeń jest redukcja cellulitu. W programie Antycellulit ćwiczenia pobudzają bieg limfy i usuwanie toksyn z przestrzeni międzykomórkowych. Średnia intensywność zajęć sprzyja redukcji tzw. „pomarańczowej skórki”. Ćwiczenia charakteryzują się szczególnym naciskiem na brzuch, uda i pośladki.

Bodypump_promo.jpg

BODYPUMP™ - to oryginalny program ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje Twoje mięśnie. Piękna, wysportowana sylwetka to efekt treningów i wielu powtórzeń. BODYPUMP stosuje sprawdzoną formułę zwaną THE REP EFFECT™. Polega to na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Dzięki temu spalasz tłuszcz, Twoje mięśnie stają się silniejsze, a kondycja coraz lepsza. BODYPUMP™ to najlepszy i najszybszy sposób na osiągnięcie doskonałej sylwetki. Przysiady, podrzuty, wyciskanie będzie wyzwaniem dla głównych partii mięśni. Choreografia i muzyka zmieniają się co 3 miesiące. Sam możesz zdecydować jaki ciężar jest dla Ciebie odpowiedni i jaką intensywność treningu preferujesz. Osiągniesz efekty treningu w grupie i rezultaty jakich oczekujesz.

BODY SHAPE - zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym angażujące "duże" partie mięśniowe całego ciała. Oprócz kształtowania sylwetki celem tych zajęć jest również podniesienie wydolności organizmu. Możliwe jest to poprzez zastosowanie muzyki w tempie ok. 132-140 bpm. Włączenie do zajęć układu podstawowych kroków dodatkowo podnosi tętno, co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zadaniem tych zajęć jest optymalne kształtowanie całej sylwetki.

BODY WORKOUT - atrakcyjny i bardzo popularny na świecie system treningowy skonstruowany w myśl zasady treningu funkcjonalnego, którego głównym celem jest szeroko pojmowana sprawność ciała. Ćwiczenia wprowadzane są według określonej kolejności, co pozwala na stopniowanie poziomu trudności wedle własnych możliwości. Kombinacje ćwiczeń wzmacniających angażują do pracy całe taśmy mięśniowe, dzięki czemu mamy możliwość harmonijnego kształtowania sylwetki.

FAT ATTACK- zajęcia aerobowe szczególnie ukierunkowane na optymalne spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia polegające na łączeniu prostej choreografii z ćwiczeniami. Wreszcie spełnienie snów o pięknej smukłej sylwetce może stać się rzeczywistością.

Bodycombat_promo.jpg

BODYCOMBAT™ - to energetyczny trening, podczas którego przeistoczysz swoje marzenia o sportach walki w pełną ekspresję, uwolnisz swój ogromny potencjał. W rytm inspirującej muzyki i przy pomocy skutecznych technik wywodzących się z: karate, taekwando, kung fu, kickboxingu, muay thai oraz tai chi, rzucasz wyzwanie wyimaginowanemu przeciwnikowi. Tak samo jak w przypadku wszystkich programów Les Mills, co trzy miesiące startuje nowy program BODYCOMBAT® z nową muzyką i nowymi układami choreograficznymi.

ABS - Abdominal Body System, to zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha. To lekcja o średniej intensywności z dużą ilością powtórzeń danego ćwiczenia, w bezpiecznych, nie obciążających stawów pozycjach. Główny cel: kształtowanie okolicy talii.

Bodybalance_promo.jpg

BODYBALANCE™ - to doskonałe połączenie elementów jogi, Tai Chi i ćwiczeń Pilates, dzięki któremu zwiększysz elastyczność i siłę mięśni, zmniejszając jednocześnie poziom stresu i napięcia wewnętrznego. Twoje ciało stanie się silniejsze i szczuplejsze, nauczysz się kontrolować swój oddech, zwiększysz zdolność koncentracji. Co 3 miesiące nowa choreografia i muzyka pozwoli Ci osiągnąć stan ukojenia i relaksu.

JOGA - skorzystaj ze sprawdzonej przez tysiąclecia wiedzy o harmonii ciała, ducha i umysłu. Ćwiczenia jogi rozluźniają mięśnie, rozpraszają napięcie, wzmacniają organy wewnętrzne, pozwalają zachować elastyczność, siłę, wdzięk i młodość.

PILATES - to doskonałe połączenie gimnastyki, Tai-Chi, jogi i baletu. Ćwiczenia realizowane są przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Wszelkie ruchy są płynne, powolne, ale też precyzyjne. Mają za zadanie zaangażowanie nie tylko dużych partii mięśni, ale i także mniejszych, zwłaszcza tych położonych głęboko. Ćwiczenia niejako podążają za rytmem ciała i skoordynowanym oddechem. Pilates jest polecany wszystkim, bez względu na płeć, wiek i kondycję fizyczną. Wiele z ćwiczeń w tym programie ma działanie rozciągające, wobec czego szczególnie skierowane są do osób pragnących poprawić elastyczność ciała, nauczyć się w kontrolowany sposób wykonywać ćwiczenia i zachować prawidłową postawę na co dzień.

STRETCHING - przywraca sprawność, której podstawą jest pełna funkcjonalna ruchomość stawów. Rozluźnia przeciążone mięśnie oraz napięte tkanki, pomaga zmniejszyć przeciążenie związane ze współczesnym stylem życia oraz uprawianym sportem. Wspomaga regenerację potreningową.

TRENING BRZUCHA - ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, połączone z ćwiczeniami rozluźniającymi oraz rozciągającymi. Te zajęcia z pewnością uwolnią Cię od kompleksu niedoskonałego brzucha i pozwolą szybciej spalić zbędną tkankę tłuszczową!

ZDROWE PLECY- to specjalistyczne zajęcia fitness, oparte na ćwiczeniach wzmacniających, oddechowych i rozciągających, dzięki którym pozbędziesz się wszelkich bóli okolic kręgosłupa, bioder i karku, a wzmacniając mięśnie brzucha, grzbietu i pośladków – zadbasz nie tylko o sylwetkę, ale i prawidłową postawę ciała. W efekcie poczujesz się zdrowiej, będziesz lepiej się prezentować i wyglądać. Pomocna w profilaktyce osteoporozy, otyłości i schorzeń kręgosłupa. Ćwiczenia te to wspaniała okazja do zachowania sprawności i cieszenia się życiem.

Steps.jpg

STEP BASIC - zajęcia choreograficzne prowadzone na specjalnej platformie. Trening ten polega na wchodzeniu i schodzenia ze specjalistycznego stopnia w określony sposób – przy pomocy podstawowych kroków. Umiarkowane tempo podkładu muzycznego oraz płynność nauczania budują trening aerobowy - najskuteczniejszy spalacz tkanki tłuszczowej. Regularnie podejmowany poprawia wydolność, koordynację i pamięć ruchową.

STEP CHALLENGE - zajęcia choreograficzne, prowadzone na stopniach. Trening jak Step Basic, ale o średniej i wyższej intensywności. Dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

BODYART® jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, formą fitness z nurtu Body and Mind, został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera - jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness na scenie międzynarodowej.Holistyczny, pełen harmonii trening uczący świadomości własnego ciała. Każde ćwiczenie ma swoją stronę „Yin” i „Yang”, a cały trening dąży do przywrócenia równowagi: pomiędzy siłą a rozciągnięciem, napięciem a rozluźnieniem, ciałem i umysłem… równowaga ta jest kluczem do osiągnięcia i utrzymania pełni zdrowia.