Zostań członkiem

TWOJE F4F

Fit For Free to klub fitness na każdą kieszeń. Nawet jeśli masz niewiele wolnego czasu i ograniczony budżet, nasze atrakcyjne ceny i dogodne godziny otwarcia pozwolą Ci cieszyć się treningami i coraz lepszą kondycją. Sprawdź, co jeszcze, oprócz rozsądnego cennika, oferuje Ci Fit For Free:

Karta członkowska F4F = Karta rabatowa!

Karta członkowska Fit For Free jest również kartą rabatową, która upoważnia do zniżek w wielu firmach na terenie Polski. Zarówno firmy lokalne jak i sieciówki mogą zaoferować atrakcyjne rabaty na różnego rodzaju produkty i usługi, także zakupy online. Więcej informacji oraz listę współpracujących z nami firm znajdziesz na naszej stronie www.fitforfree.pl/twoje-f4f/karta-czlonkowska-f4f/ oraz w recepcji klubów Fit For Free.

Napoje dla sportowców F4F

Sport to zdrowie. Jednakże przyjmowanie w trakcie wysiłku fizycznego odpowiedniej ilości płynów w rozsądny sposób jest co najmniej równie ważne, jak samo uprawianie sportu. Dlatego też Fit For Free wprowadza napoje dla sportowców YANGA we wszystkich swoich klubach! Te zdrowe napoje są dokładnie tym, czego potrzebujesz podczas treningu. Po prostu nalewasz sobie YANGA, korzystając z jednego z dystrybutorów napojów znajdujących się w klubie.

Wypróbuj teraz napoje dla sportowców YANGA całkowicie za darmo! Zapytaj w recepcji swojego klubu o napoje YANGA!

Konkursy i nagrody w F4F

W Fit For Free lubimy sprawiać niespodzianki naszym Klubowiczom, dlatego organizujemy wiele konkursów z fantastycznymi nagrodami. Aby wygrać, musisz jedynie regularnie sprawdzać naszą stronę, skąd dowiesz się, co możesz wygrać i jak wziąć udział w konkursie. Informacje podawane są również na naszej stronie na Facebook'u www.facebook.com/fitforfreepoznan

Zajęcia grupowe w studio F4F

Fit For Free oferuje bogaty wybór zajęć grupowych: Zumba, Bodypump, Pilates, Bodyshape, Bodycombat, Aerobik, Step i wiele innych.